9367 ANDALUZ
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9367 |
| Color | BEIGE AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2720kg |